Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3327083
10697
494
14000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Cosili botanico.IX. Litográfia, szitanyomat, ofszet. Jelzett, 59x85 cm Üvegezett keretben 3327052
10698
494
Swierkiewicz Róbert (1942-): Etiope Rimbaud. Szitanyomat, papír, 100x70 cm jelzés nélkül 3327051
10699
494
Swierkiewicz Róbert (1942-): Indian postcard. Szitanyomat, papír, 100x70 cm jelzés nélkül 3191614
10700
494
15000
Sz. Nagy Lajos (-), XX. sz. vége: Vihar utáni táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm 3349348
10701
494
3200
Szabadvári Attila (1997-): Fantacsiga, 2006. Litográfia, papír, jelzett, X/X. számozással. 56x42,5 cm 3182543
10702
494
Szabó Ágnes (1940-): Kavalkád (cím nélkül), 1976. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent. 39x24,5 cm 3363359
10703
494
17000
Szabó Lajos (1927-1995): Árvíz után. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm 3363357
10704
494
13000
Szabó Lajos (1927-1995): Erdő domboldalon. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkével és autográf felirattal. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x70 cm 3220192
10705
494
Szabó Lajos (1927-1995): Folyóparton. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkével és autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm 3363366
10706
494
Szabó Lajos (1927-1995): Pilisi domb. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm 3062294
10707
494
6500
Szada Béla, működött a XX: sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Fakeretben. 80x60 cm. 3278572
10708
494
Szalay Pál (1953-2015), 2 db mű: Fekvő női akt és férfi portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Apró lapszéli, részben javított sérülésekkel. 63x44,5 és 61x43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft