Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2750045
10721
494
22000
Szász Endre (1926-2003): Varázsló. Ceruza, karton, jelezve jobbra lent, középen Szász Endre autográf ajánlási soraival: "Aláírások emlékére, Szász Bandi". 50x70 cm / pencil on board, signed, with autograph dedication 3376689
10722
494
Szász Endre (1927-2003) saját kezű rajza a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján, First Day bélyegzéssel, fesztivál bélyegzéssel, Szász Endre grafikás bélyeggel. 3339286
10723
494
Szégner József (-): Nyaralás a folyónál, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x37 cm 3200791
10724
494
Szegő Gizi (1902-1985): Algériában (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 17,5x30 cm. 2892216
10725
494
75000
Szeift Béla (1944-2012): Fekete sejt, 1969. Akril, spárga, applikáció faroston, 68x66 cm, Jelezve hátoldalon: Szeift Béla, Fekete sejt 1969, Kiállítva Újpest 1969, Bp Galéria kiállítóháza. 3361651
10726
494
3400
Szemerédy Miklós (-): Tél a Zugligetben. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21x28 cm, üvegezett fakeretben. 3380653
10727
494
Szemethy Imre (1945-): Faluvég. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (58/100). 29,5×2c0 m 3149725
10728
494
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Arcok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 53x46,5 cm. 3099859
10729
494
19000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Páros. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x55 cm. Fakeretben. 3099858
10730
494
22000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színek és fények Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54,5x42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3149729
10731
494
22000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színes táj. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 73x64,5 cm. 3364982
10732
494
Szennik György (1923-): Fasor, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34,5×49,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft