Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10721.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Szász Endre (1927-2003) saját kezű rajza a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján, First Day bélyegzéssel, fesztivál bélyegzéssel, Szász Endre grafikás bélyeggel.
10722.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
11

Szégner József (-): Nyaralás a folyónál, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x37 cm
10723.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Szegő Gizi (1902-1985): Algériában (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 17,5x30 cm.
10724.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10725.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Szemerédy Miklós (-): Tél a Zugligetben. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21x28 cm, üvegezett fakeretben.
10726.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Szemethy Imre (1945-): Faluvég. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (58/100). 29,5×2c0 m
10727.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10728.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10729.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10730.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

10731.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Szennik György (1923-): Fasor, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34,5×49,5 cm
10732.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft