Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3383014
10577
494
36000
Orsós Ferenc (187991962): Vihar, 1920. Akvarell, papír, jelzett. 34×48 cm 3361462
10578
494
Ősz Dénes (1915-1980): Budapesti részlet a Lánchíddal. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×24,5 cm 3350434
10579
494
14000
Ott Zoltán (1881-?): Hazafelé. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 27x22 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 3350230
10580
494
24000
P. Kuczora Erzsébet (1930-1985): Hommage á Moholy-Nagy, 1969. Olaj, farost, jjl.: P. Kuczora 69. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben. 3344572
10581
494
11000
Palkó József (1919-2004): Dombos táj (diptichon). Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60×70 cm 3333071
10582
494
Papp A. Remig (1901-1985): Madison Square, New York. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (27/50), 18x12,5 cm / Copper plate etching, signed, numbered (27/50), 18x12.5 cm 3361717
10583
494
Pásztor Gábor (1933-): Központi vezérlő asztal, rézkarc, papír, jelzett, törésnyomokkal, 29x20 cm 3350171
10584
494
30000
Pataki Ferenc (1941-): Zöld virág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kopott fakeretben. 60x80 cm 3383687
10585
494
Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm 3379424
10586
494
Pattantyus Miklós (1946-): Kavalkád. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x30 cm 3379831
10587
494
Paul Trelade (Gen-Paul, Eugene Paul) (1895-1975): Párizsi forgatag (Porte St. Denis). Színezett rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×21,5 cm. 3379826
10588
494
Paul Trelade (Gen-Paul, Eugene Paul) (1895-1975): Párizsi részlet. Színezett rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5×15,5 cm. . Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft