Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Orsós Ferenc (187991962): Vihar, 1920. Akvarell, papír, jelzett. 34×48 cm
10577.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ősz Dénes (1915-1980): Budapesti részlet a Lánchíddal. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×24,5 cm
10578.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ott Zoltán (1881-?): Hazafelé. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 27x22 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10579.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

P. Kuczora Erzsébet (1930-1985): Hommage á Moholy-Nagy, 1969. Olaj, farost, jjl.: P. Kuczora 69. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben.
10580.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Palkó József (1919-2004): Dombos táj (diptichon). Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60×70 cm
10581.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Papp A. Remig (1901-1985): Madison Square, New York. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (27/50), 18x12,5 cm / Copper plate etching, signed, numbered (27/50), 18x12.5 cm
10582.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pásztor Gábor (1933-): Központi vezérlő asztal, rézkarc, papír, jelzett, törésnyomokkal, 29x20 cm
10583.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Pataki Ferenc (1941-): Zöld virág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kopott fakeretben. 60x80 cm
10584.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm
10585.

Pattantyus Miklós (1946-): Kanyargó folyó. Olaj, farost, jelzett,
üvegezett dekoratív keretben 45x45 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Pattantyus Miklós (1946-): Kavalkád. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x30 cm
10586.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Paul Trelade (Gen-Paul, Eugene Paul) (1895-1975): Párizsi forgatag (Porte St. Denis). Színezett rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×21,5 cm.
10587.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Paul Trelade (Gen-Paul, Eugene Paul) (1895-1975): Párizsi részlet. Színezett rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5×15,5 cm. .
10588.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft