Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Kis udvarház műteremmel. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x16 cm
10433.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Kis udvarház udvara. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 11x14,5 cm
10434.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Kis udvarház. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 11x14,5 cm
10435.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Zebegényi templom. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 21x16 cm
10436.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./XV. számozással. Lapszéli apró folttal. 49,5x48,5 cm
10437.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Kőszeghy Csilla (1977-): Frida, 2004. Litográfia, szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/XV. számozással. 33x62 cm
10438.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Kőszeghy Csilla (1977-): Kagylósor, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/VIII. számozással. 30x43,5 cm
10439.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kőszeghy Csilla (1977-): Virginia, 2004. Litográfia, szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/XV. számozással. 33x65,5 cm
10440.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Koszta József (1861-1949), Prihoda István (1891-1956): Marokszedők. Rézkarc, papír, jelzett (Koszta József). 23×28,5 cm, lapszéli apró foltokkal és elszíneződéssel, üvegezett fakeretben.
10441.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kotász Károly (1872-1941): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hajtásnyommal, 17×13 cm
10442.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kottek Péter (1955-): Az univerzum ura, avagy beteg a föld (anamorfózis). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/2), 39,5×24,5 cm
10443.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Kovács Árpád (1967-): Egyedül, 1996. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 25x20 cm. Dekoratív fakeretben.
10444.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft