Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3382747
10433
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Kis udvarház műteremmel. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x16 cm 3382730
10434
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Kis udvarház udvara. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 11x14,5 cm 3382741
10435
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Kis udvarház. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 11x14,5 cm 3382720
10436
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Zebegényi templom. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 21x16 cm 3349272
10437
494
3200
Kőszeghy Csilla (1977-): Belül, 2001. Cinkkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./XV. számozással. Lapszéli apró folttal. 49,5x48,5 cm 3349353
10438
494
3200
Kőszeghy Csilla (1977-): Frida, 2004. Litográfia, szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/XV. számozással. 33x62 cm 3361380
10439
494
Kőszeghy Csilla (1977-): Kagylósor, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/VIII. számozással. 30x43,5 cm 3349351
10440
494
3200
Kőszeghy Csilla (1977-): Virginia, 2004. Litográfia, szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/XV. számozással. 33x65,5 cm 3336405
10441
494
Koszta József (1861-1949), Prihoda István (1891-1956): Marokszedők. Rézkarc, papír, jelzett (Koszta József). 23×28,5 cm, lapszéli apró foltokkal és elszíneződéssel, üvegezett fakeretben. 3386006
10442
494
Kotász Károly (1872-1941): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hajtásnyommal, 17×13 cm 3278384
10443
494
4200
Kottek Péter (1955-): Az univerzum ura, avagy beteg a föld (anamorfózis). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/2), 39,5×24,5 cm 3382153
10444
494
36000
Kovács Árpád (1967-): Egyedül, 1996. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 25x20 cm. Dekoratív fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft