Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3379912
10145
494
Blahos Rudolf (1917-1986): Tihany. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 27x41 cm 3379919
10146
494
4200
Bojtos Károly (1936-2011): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (57/100). Üvegezett fakeretben, 42×29,5 cm 3366286
10147
494
Boldizsár István (1897-1984): Alföldi híd. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, apró foltokkal, 17×31 cm 3366018
10148
494
Boldizsár István (1897-1984): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, 10x23 cm, 3364644
10149
494
Boldizsár István (1897-1984): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x30 cm. 3366029
10150
494
2200
Boldizsár István (1897-1984): Udvar libákkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15x19,5 cm 3334971
10151
494
15000
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Formák. Golyóstoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x19 cm 3364221
10152
494
Bordás Ferenc (1911-1982): Budapest, Dunapart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos. 21,5x31 cm 3379981
10153
494
Bordás Ferenc (1911-1982): Csikók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap alja foltos, 24x39,5 cm 3362227
10154
494
Bordás Ferenc (1911-1982): Országház utca (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 24,5x29 cm 3350248
10155
494
3200
Bordás Ferenc (1911-1982): Országház utca (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24,5x29 cm 3382377
10156
494
Boris Grigoriev (1886-1939): Hölgy a tájban, litográfia, papír, paszpartuban, jelzett a litográfián, 11×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft