Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3215327
10745
494
14000
Szolláth Katalin (1955-): Levél Jász Attilának, 2020. Vegyes technika, merített papír, jelzett, 35×50 cm 3365868
10746
494
Szongoth Anna (1908-1991): Csendélet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 32x25 cm. Dekoratív fakeretben. 3299152
10747
494
Szőnyi Gyula (1919-2014): Gyerekek és öregapó. Tus, papír, jelzett. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyommal. 34,5x24,5 cm 3386000
10748
494
Szőnyi István (1894-1960): Ivók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, hajtásnyommal, jelzés nélkül, 18,5x26 cm 3336549
10749
494
19000
Szűcs Edit (1968-): 4 db jelmezterv A Mester és Margarita c. darabhoz. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. 27x16 cm körüli méretekben. 3342898
10750
494
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 7, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (50/18), üvegezett fakeretben. 12,5x12 cm 3309180
10751
494
40000
T. Czene István (1966-): Csendélet (emlékezés). Olaj, fatábla, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm 3385916
10752
494
Tábori József (1928-2001): Tiszapart, Mártély. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 35x50 cm 3385901
10753
494
Tábori József (1928-2001): Tóparti híd. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm 3104857
10754
494
24000
Takács Klára (1947-): Vegetáció, 1994. Olaj, vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattaé és Motivart címkéjével, üvegezett fakeretben. 60x60 cm 3104864
10755
494
24000
Takács Klára (1947-): Virágbokor, 1992. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Motivart címkéjével, üvegezett fakeretben. 68x53 cm 3350226
10756
494
Tamás Ervin (1922-1996): Utcarészlet sétálókkal. Akvarell, papír, jjl.: Tamás E. Foltos, kissé sérült. 30,5x40,5 cm, Dekoratív, sérült fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft