Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Geiger Richárd (1870-1945): Szőkefalva, ház enteriőrje (Erdély, Maros megye), 1916. Akvarell, papír, jelzett. Antik, sérült fakeretben, 12×16,5 cm
10277.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Geisler, Stephan (1968-): Narancs kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 50×39,5 cm / Geisler, Stephan (1968-): Orange composition. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 50×39,5 cm
10278.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10279.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Gelléri István (-), össz. 3 db mű: Női aktok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 2 db paszpartuban. 20x18,5. 26,5x10,5 és 28x8 cm
10280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gerlinde Beck (1930-2006): Kompozíció, szitanyomat, jelzés nélkül, papírra ragasztva, vágott szélek, 30,5×29,5 cm
10281.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda által). Dekoratív, üvegezett, fakeretben, 33x24 cm
10282.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Bujáki lányok. Színezett rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett: Glatz Oszkár. Lap széle kissé foltos, 38×28 cm
10283.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Gubis Mihály (1948-2006): Ölelkező forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm.
10284.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Gulyás Dénes (1927-2003): Budapesti Dunapart hajókkal. Olaj, farost, jelzés nélkül. Apró felületi sérülésekkel. 100x100 cm
10285.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Part, 1987. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 30x40 cm
10286.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10287.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Gy. Molnár István (1933-2010): Kis sziget. Rézkarc, papír, jelzett. 28x39 cm. Üvegezett dekoratív fakeretben.
10288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft