Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3386103
10277
494
19000
Geiger Richárd (1870-1945): Szőkefalva, ház enteriőrje (Erdély, Maros megye), 1916. Akvarell, papír, jelzett. Antik, sérült fakeretben, 12×16,5 cm 3380134
10278
494
30000
Geisler, Stephan (1968-): Narancs kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 50×39,5 cm / Geisler, Stephan (1968-): Orange composition. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 50×39,5 cm 3214694
10279
494
14000
Gellér B. István (1946-2018): Napló (Pegazus), 1997. Computer print, papír, jelzett, számozott (2/10), üvegezett fakeretben, 37,5x27 cm 3164500
10280
494
Gelléri István (-), össz. 3 db mű: Női aktok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 2 db paszpartuban. 20x18,5. 26,5x10,5 és 28x8 cm 3202418
10281
494
Gerlinde Beck (1930-2006): Kompozíció, szitanyomat, jelzés nélkül, papírra ragasztva, vágott szélek, 30,5×29,5 cm 3383692
10282
494
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda által). Dekoratív, üvegezett, fakeretben, 33x24 cm 3364261
10283
494
8500
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Bujáki lányok. Színezett rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett: Glatz Oszkár. Lap széle kissé foltos, 38×28 cm 3171265
10284
494
Gubis Mihály (1948-2006): Ölelkező forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm. 3330881
10285
494
120000
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapesti Dunapart hajókkal. Olaj, farost, jelzés nélkül. Apró felületi sérülésekkel. 100x100 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3049771
10286
494
Gulyás Dénes (1927-2003): Part, 1987. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart címkéjével. 30x40 cm 2644330
10287
494
75000
Gulyás Dénes (1927-2003): Tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm 3383773
10288
494
Gy. Molnár István (1933-2010): Kis sziget. Rézkarc, papír, jelzett. 28x39 cm. Üvegezett dekoratív fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft