Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Balikó Réka (1963-): Repülés, 1989. Vegyes technika, vászon. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 30x31 cm
10109.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció (cím nélkül), 1965. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldala meghívó 1965-ben rendezett kiállítására, 15x10 cm
10110.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm.
10111.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

10112.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Balogh József Sándor (-): Vízparti alkony (vitorlás), 1984. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, 46×41,5 cm
10113.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Banga Ferenc (1947-): Mappa 5 db grafikával, megjelent 1986-ban az Újpest Galéria első kiállítására. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett és számozott (38/300). Lapméret: 28x20 cm. Kiadói mappában, mappa belsején Banga Ferenc autográf ajánlásával 1986-ból.
10114.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bányai Marietta (-): Horoszkóp. Vegyes technika, fa, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 50x50 cm
10115.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Csendélet, 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 26x19 cm
10116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Erdőszéle, 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 21x17 cm
10117.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Barcsay Jenő (1900-1988): Kútgémes táj, 1920-as évek. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos és kissé sérült, kartonra kasírozva, 24×27,5 cm
10118.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Barczi Pál (1933-2003): Gyár szocializálása. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29,5×38 cm
10119.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Barczi Pál (1933-2003):Sajó part. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződésekkel, 21,5×27 cm
10120.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft