Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3350260
10109
494
3200
Balikó Réka (1963-): Repülés, 1989. Vegyes technika, vászon. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 30x31 cm 3237064
10110
494
7500
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció (cím nélkül), 1965. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldala meghívó 1965-ben rendezett kiállítására, 15x10 cm 3260478
10111
494
44000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm. 2888509
10112
494
80000
Balla Attila (1959-): Gesztusok (Cím nélkül), 1996. Olaj, homok, merített papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 69x49 cm / oil and sand on paper, signed, framed 3345399
10113
494
Balogh József Sándor (-): Vízparti alkony (vitorlás), 1984. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, 46×41,5 cm 3382027
10114
494
Banga Ferenc (1947-): Mappa 5 db grafikával, megjelent 1986-ban az Újpest Galéria első kiállítására. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett és számozott (38/300). Lapméret: 28x20 cm. Kiadói mappában, mappa belsején Banga Ferenc autográf ajánlásával 1986-ból. 3098241
10115
494
11000
Bányai Marietta (-): Horoszkóp. Vegyes technika, fa, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 50x50 cm 3350322
10116
494
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Csendélet, 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 26x19 cm 3350317
10117
494
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Erdőszéle, 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 21x17 cm 3336874
10118
494
Barcsay Jenő (1900-1988): Kútgémes táj, 1920-as évek. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos és kissé sérült, kartonra kasírozva, 24×27,5 cm 3379922
10119
494
Barczi Pál (1933-2003): Gyár szocializálása. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29,5×38 cm 3361465
10120
494
Barczi Pál (1933-2003):Sajó part. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződésekkel, 21,5×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft