Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3309279
10469
494
32000
L. Gyárfás Erzsébet (1896-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, kartonra kasírozva. 44,5x35 cm. Apró sérülésekkel. 3365152
10470
494
Lajos Ferenc (1912-1998): Alakok. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 27×19 cm 3365145
10471
494
Lajos Ferenc (1912-1998): Életút-magány, 1982. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 38×27 cm 3365156
10472
494
Lajos Ferenc (1912-1998): Színes társaság, 1982. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 26,5×20,5 cm 3361436
10473
494
Laluk György (1954-2020): "Vázlatok a Tao Te King-hez II., 1996. Rézkarc, hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány EA VI./VII. számozással, 32×42 cm 3365260
10474
494
Laluk György (1954-2020): Öreg fa. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA XIV./XV. számozással, 19,5×17,5 cm 2402649
10475
494
50000
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed 3006822
10476
494
László Elemér (1931-2022): Mária fogantatása. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm Fakeretben. 3006815
10477
494
14000
László Elemér (1931-2022): Szent István. Olaj, farost, jelzett. 70x50 cm Fakeretben. 3332739
10478
494
32000
Láta László (1938-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 80x64 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3325085
10479
494
Leidenfrost Pál (1889-?): Esztergom környéki táj. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, keret hátoldalán Géberth képkeretező raglapjával. 40x50 cm 3345057
10480
494
120000
Lengyel András (1952-): Derékszög, 1989. Vegyes technika, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 100x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft