Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10637.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Raymond Joseph: St. Louis, 1917. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 27x19 cm
10638.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Reich Gábor (1951-): Az asztalon. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (2/10), üvegezett fakeretben, 35×25,5 cm
10639.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Reich Gábor (1951-): Csendélet II. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I./V. számozással, Reich Gábor autográf ajánlási soraival, üvegezett fakeretben, 39×28 cm
10640.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Reich Károly (1922-1988): Gyümölcs, nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben, 29x21 cm
10641.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ren Rong (1960-), kínai művész: Táncolók (cím nélkül), 2001. Kollázs, papír. Jelzett. 44x30 cm / Ren Rong (1960-), Chinese artist: Dancers (untitled), 2001. Collage on paper, signed. 44x30 cm
10642.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Rene Collot D'Herbois: Robin villája. Heligravür, ceruzával jelzett. 44x34 cm Üvegezett kissé sérült keretben
10643.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10644.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10645.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10646.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10647.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Richard Willson (1939-2011): KöpyKat. Tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×25 cm
10648.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft