Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10517.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 138,21
1 312,50

10518.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

10519.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Méray Gyula (?-?): Erdei tájkép. Olaj, vászon, sérült blondel keretben, jelzett. 60x80 cm
10520.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Merényi Valéria (1955-): Sebzett dolgok II. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, számozott (III/3), 35×22,5 cm
10521.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Vadászkutya a zsákmányával. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm
10522.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Mészáros Wivien (1966-): Vízesés. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 30x40 cm
10523.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Metz Éva (1957-), 2 db rajz: Ló portrék. Tus, papír. Mindkettő jelzett. 17x12 és 16,5x12 cm.
10524.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Milan Stano (1949-): Fuvolázó alak, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (11/20). Lap széle kissé foltos. 49x30 cm
10525.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Milan Stano (1949-): Mesetáj, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (41/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10526.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Milan Stano (1949-): Vízimalom a várban, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/15). Üvegezett fakeretben. 49x30 cm
10527.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Milan Stano (1949-): Zene-bona, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (16/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10528.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft