Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3073055
10517
494
420000
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
3137474
10518
494
13000
Mayerhoffer Miklós (-): Ívelés. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. 31x31 cm. 2875707
10519
494
80000
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm 3383669
10520
494
30000
Méray Gyula (?-?): Erdei tájkép. Olaj, vászon, sérült blondel keretben, jelzett. 60x80 cm 3345085
10521
494
Merényi Valéria (1955-): Sebzett dolgok II. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, számozott (III/3), 35×22,5 cm 3380251
10522
494
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Vadászkutya a zsákmányával. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×19 cm 3166499
10523
494
Mészáros Wivien (1966-): Vízesés. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 30x40 cm 3361742
10524
494
4400
Metz Éva (1957-), 2 db rajz: Ló portrék. Tus, papír. Mindkettő jelzett. 17x12 és 16,5x12 cm. 3379399
10525
494
4600
Milan Stano (1949-): Fuvolázó alak, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (11/20). Lap széle kissé foltos. 49x30 cm 3379400
10526
494
4600
Milan Stano (1949-): Mesetáj, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (41/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm 3379402
10527
494
4600
Milan Stano (1949-): Vízimalom a várban, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/15). Üvegezett fakeretben. 49x30 cm 3379401
10528
494
4600
Milan Stano (1949-): Zene-bona, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (16/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft