Emanuel Béla (1879-1976): Musica (csecsemő portré), 1968. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kétoldalas mű, hátoldalán arckép tanulmány. 32×50 cm.
Fajó János (1937-2018): Kontraformák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x29 cm./ János (Jan) Fajó (1937-2018): Untitled. Serigraphy on paper, signed, numbered: 41/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982).
Faragó Miklós (1947-): Női akt. Vegyes technika, nyomat, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 90x212 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.