Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Élesdy István (1912-1987): Fortuna utca (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal. 29x38,5 cm
10229.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Élesdy István (1912-1987): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 15x21 cm
10230.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Élesdy István (1912-1987): Kis házak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x39 cm
10231.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, 15x19,5 cm
10232.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Élesdy István (1912-1987): Vitézek kapuja. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. Lapszéli egészen apró foltokkal. 49x33 cm
10233.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10234.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10235.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

F. Kun Márta (1908 - 1990): Téli kert. Olaj, vászon, jelzett 60x70 cm Dekoratív keretben
10236.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10237.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Fajó János (1937-2018): Kontraformák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x29 cm./ János (Jan) Fajó (1937-2018): Untitled. Serigraphy on paper, signed, numbered: 41/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982).
10238.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Faragó Miklós (1947-): Női akt. Vegyes technika, nyomat, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 90x212 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10239.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

10240.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft