Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Halmos Klára (1953-): Kaposvári portálok II., 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV számozással. 20x20 cm
10350.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Halmos Klára (1953-): Nantes, 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/XV számozással, próbanyomat. 25x20 cm
10351.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10352.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Herman Lipót (1884-1972): Aktok puttóval. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 20x12,5 cm
10353.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Hlavanda József (-): Dagály strand, Budapest (kompozíciós vázlat), 1977. Vegyes technika, karton. Jelezve jobbra lent. 17,5×25 cm
10354.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Hornyák László (1995-): Avar motívum, 1995. Litográfia, papír, jelzett, 44/50 számozással. 39x23 cm
10355.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Monica Vincent Hunter (-): Társaság. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, kissé sérült, vakráma nélkül. 70x76 cm
10356.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

10357.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10358.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10359.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Halápy János (1893-1960): Pipázó magyar katona. Pasztell, vegyes technika, jelzett, üvegezett keretben 39x30 cm
10360.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10361.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft