Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3196731
10338
472
Gádor Emil (1911-1998): Őszi táj. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, 30×39,5 cm 3073746
10339
472
28000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40). 2644257
10340
472
80000
Gulyás Dénes (1927-2003): Zsuzsanna és a vének. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Bal alsó sarkában apró hiánnyal. 60x80 cm 3194157
10341
472
24000
Gross Arnold (1929-2015): A kék álmok városa. Giclée nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Gross Arnold Kft. külön lapján számozott (025/150). 32,5x26 cm 3169103
10342
472
36000
Gádor Emil (1911-1998): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm 3170205
10343
472
Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet, 1954. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 29,5x21 cm. 3193992
10344
472
Gacs Gábor (1930-2019): A Nemzeti Dal nyomdai előkészítése, 1848 március 15 (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm 3143389
10345
472
3200
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): A debreceni Református Kollégium épülete, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×12 cm 2971377
10346
472
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist"s proof, 65x49 cm 2732476
10347
472
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel 49x65 cm / serigraphy on paper, signed, artist"s proof E.A. 3145265
10348
472
22000
Gubis Mihály (1948-2006): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/25. 31,5x30 cm. 3145273
10349
472
70000
Kuno Gonschior (1935-2010): Narancs-zöld kompozíció, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (147/150), 37x37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft