Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3164355
10652
472
Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm. 3164360
10653
472
Olajos György (1953-): Csalitánc buckán, 1980 körül. Rézkarc, papír, jelzett, 13×4 cm. 3164371
10654
472
Olajos György (1953-): Törekvés, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, Olajos György autográf ajándékozási soraival 1984-ből, 16,5×13,5 cm. 3164375
10655
472
Olajos György (1953-): Preparáció, 1982. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/XV számozással. Paszpartuban, 7,5×10 cm. 3197230
10656
472
cca 1920-1940 ,,Módszeres rajztanítás", ifj. Olbert Károly festőművész, rajztanár, fényképész (működött az 1920-as évektől az 1940-es évekig; a Képzőművészeti Főiskolán Csók István tanítványa volt) mappája, benne összesen kb. 40-50 db mű és vázlat: díszítőminták, kalotaszegi írásos, bútorok (közte távol-keleti stílusúak), festett üvegablak, női akt, stb. Vegyes technika, papír, többségében jelzettek. Változó méretben (nagyméretűek is) és állapotban, sérült papírmappában. 3146594
10657
472
Bengt Olson (1930-): Absztrakt színes kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm 3101198
10658
472
19000
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval üvegezett keretben 3101199
10659
472
19000
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval Üvegezett keretben 3146591
10660
472
Bengt Olson (1930-): Absztrakt kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm 2971156
10661
472
28000
Oláh Jolán (1932-2005): Női portré. Olaj, karton, jelzett, fakeretben, 79×49,5 cm 3136537
10662
472
60000
Ősz Dénes (1915-1980): Kikötő. olaj, farost, jjl: Ősz. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotú, tisztítást igényel. 2820801
10663
472
Prudits Ella (?- ): Virág. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 24x15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft