Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm.
10652.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Olajos György (1953-): Csalitánc buckán, 1980 körül. Rézkarc, papír, jelzett, 13×4 cm.
10653.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Olajos György (1953-): Törekvés, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, Olajos György autográf ajándékozási soraival 1984-ből, 16,5×13,5 cm.
10654.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
28

Olajos György (1953-): Preparáció, 1982. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/XV számozással. Paszpartuban, 7,5×10 cm.
10655.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21

cca 1920-1940 ,,Módszeres rajztanítás", ifj. Olbert Károly festőművész, rajztanár, fényképész (működött az 1920-as évektől az 1940-es évekig; a Képzőművészeti Főiskolán Csók István tanítványa volt) mappája, benne összesen kb. 40-50 db mű és vázlat: díszítőminták, kalotaszegi írásos, bútorok (közte távol-keleti stílusúak), festett üvegablak, női akt, stb. Vegyes technika, papír, többségében jelzettek. Változó méretben (nagyméretűek is) és állapotban, sérült papírmappában.
10656.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
25

Bengt Olson (1930-): Absztrakt színes kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
10657.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10658.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval Üvegezett keretben
10659.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Bengt Olson (1930-): Absztrakt kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
10660.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10661.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ősz Dénes (1915-1980): Kikötő. olaj, farost, jjl: Ősz. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotú, tisztítást igényel.
10662.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

10663.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft