Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10676.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10677.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10678.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955): Ülő akt. Nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 25×21 cm
10679.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Paulovits Pál (1892-1975): A Tapolca Szigligetnél. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
10680.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

10681.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Paulovits Pál (1892-1975): Firenzei sikátor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
10682.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

10683.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10684.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Pálfalvi János (1934- ): Mecseki táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5x14 cm
10685.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, feltehetően 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, feltekerve. 40x57 cm /
10686.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, törésnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, feltekerve. 72x33 cm /
10687.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft