Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2707054
10676
472
15000
Pekáry István (1905-19819: A Szent Család. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Levelezőlap 10x12 cm 2710192
10677
472
19000
Pekáry István (1905-1981): Háromkirályok Betlehemben. Rézkarc, merített papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm 3083560
10678
472
Pátkai Ervin (1937-1985): Bartók emlékére. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100), 49,5x32 cm 3199430
10679
472
4200
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955): Ülő akt. Nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 25×21 cm 3182176
10680
472
4200
Paulovits Pál (1892-1975): A Tapolca Szigligetnél. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm 3180773
10681
472
Paulovits Pál (1892-1975): Új park Budán. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Fakeretben, 20×29,5 cm. 3128873
10682
472
4200
Paulovits Pál (1892-1975): Firenzei sikátor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm 3049318
10683
472
15000
Pekáry István (1905-1981): Fiúk és lányok népviseletben. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm 3049312
10684
472
15000
Pekáry István (1905-1981): Aratásra induló lányok és fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm 3182370
10685
472
Pálfalvi János (1934- ): Mecseki táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5x14 cm 3099537
10686
472
15000
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, feltehetően 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, feltekerve. 40x57 cm / 3099534
10687
472
15000
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, törésnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, feltekerve. 72x33 cm / Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft