Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Zala Tibor (1920-2004): "A mester", 1986. Szitanyomat, papír. Jelzett. 1/15 számozással. 37x32 cm. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fakeretben.
10929.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Zemlényi Csaba (1943-): Az ék. Litográfia, papír, jelzett, számozott (15/22), 23x35 cm
10930.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Würtz Ádám (1927-1994): Szelíd múzsa (Berzsenyi Dániel). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, hátoldali üveg törött. 24,5x30 cm
10931.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10932.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Jelzés nélkül, Coreggio után, feltehetően XIX. sz.: Vénusz Merkúrral és Ámorral. Olaj, karton, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 29,5x24,5 cm
10933.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft