Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3180208
10772
472
3800
Szénási Mihály (1925-): Csendes ősz. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 13x19 cm. Keretben. 3135405
10773
472
22000
Szilvássy Margit (1898-1977): Tájkép várral. Akvarell, pasztell, papír, jbl.: Szilvássy 959. 28,5x39 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136368
10774
472
14000
Szilvássy Pál (1920-1996): Falurészlet. vegyes technika, papír, jjl.: Szilvássy Pál 958. 32,5x43,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3135739
10775
472
22000
Szalóky Sándor (1921-1978): Őszi táj. Akvarell, papír, jjl.: Szalóky S. -1959. 29x46,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3136354
10776
472
22000
Szalóky Sándor (1921-1978): Tájkép. akvarell, papír, jjl: Szalóky. 28,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3193560
10777
472
Szűr Szabó József (1902-1993):: Révai és Truman. megjelent grafika. . Vegyes technika, papír, jelzett. . 20x30 cm.ig 3193557
10778
472
Szegő Gizi (1902-1985):3 db megjelent grafika. . Vegyes technika, papír, mind jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 20x30 cm.ig 3200773
10779
472
Szegő Gizi (1902-1985): Utazási iroda (..., erotikus karikatúra). Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 20,5x27,5 cm. 3199890
10780
472
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 9 db (közte egy erotikus). Vegyes technika, papír, mind jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége", "Kis Ludas" v. "Műsor BUÉK" bélyegzővel. 15x21,5 cm 3200799
10781
472
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db politikai karikatúra, 1950-60 körül. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" (2 db) és "Ellátó Szerkesztőség" (1 db) bélyegzővel. 15x21,5 és 26x15,5 cm közötti méretekben. 3193556
10782
472
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 10 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 13,5x18 cm és 18,5x26 cm közötti méretekben. 3201544
10783
472
Szalóky Sándor (1921-1978): Márciusi hó, 1973. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 34×49 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft