Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10748.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

10749.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Soltra Elemér (1922-2013): Balatoni buzogány, 1960-as évek. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 42×25 cm
10750.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
10751.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (VI/VIII), 28×21,5 cm
10752.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10753.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

10754.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10755.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

10756.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

10757.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Szász Endre (1926-2003): Alvó. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, (üvegen kis sérülés) 19x29 cm
10758.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10759.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft