Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3028721
10592
472
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Önarckép. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 29,5x20 cm 3027014
10593
472
Máger Ágnes (1944-): Csendélet, 1980. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x60 cm 3073302
10594
472
28000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, 28x28 cm 3108438
10595
472
Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm 3140391
10596
472
Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm 2898313
10597
472
Mészáros Lajos (1925-1971): Utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×34 cm. 3003001
10598
472
80000
Márk Lajos (1867-1940): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 79×62 cm 2942924
10599
472
Peg Maltby (1899-1984): Ausztrál kisfiú, Nerida portréja. Olaj ,farost, jelzett, 38x28 cm 3124971
10600
472
Macskássy Izolda (1945-2021): Ádám. Selyem, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. paszpartu piszkos 32x22 cm. 3073321
10601
472
28000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró felületi sérüléssel, 28x28 cm 3141900
10602
472
24000
Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Sztrájktanya előtt (Ferencvárosi utca). Akvarell, tus, toll, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolók c. kiállítás, a Munkácsy Céh az Ernst Múzeumban rendezett tárlatának és a Humoros művek a Műcsarnokban rendezett korabeli raglapjával. Üvegezett fakeretben, 27×24 cm 3136461
10603
472
22000
Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft