Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10592.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10593.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10594.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm
10595.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm
10596.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10597.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10598.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10599.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10600.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10601.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10602.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10603.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft