Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135045
10568
472
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 3/50. 50x39 cm 3144439
10569
472
Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm 3025136
10570
472
11000
MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm 3145225
10571
472
32000
Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete! 3200675
10572
472
Mészáros Marianna (1963-): Evangélikus templom, Kecskemét, Milleniumi sorozat 3., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 15×11 cm 3202210
10573
472
Molnár József (1922-2014): Tokaj (Tisza), 1986. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 40x55 cm 3201272
10574
472
Mészáros Erzsébet (1962-): Sétálók. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 30×40 cm 3201450
10575
472
19000
Mészáros Jenő (1883-?): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm 3045708
10576
472
M. Kiss József (1935-1999): Ady Endre. Linómetszet, papír, jelzett, 14×10 cm, 3045711
10577
472
M. Kiss József (1935-1999): Nagy László. Linómetszet, papír, jelzett, 14×10 cm, 3199142
10578
472
Madarász Tibor (1937-): Eső után. Akvarell, papír, jelzett, Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán címkén feliratozott, 32×47,5 cm 3199136
10579
472
Madarász Tibor (1937-): Vérteskozma télen. Akvarell, papír, jelzett, Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán címkén feliratozott, 28×46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft