Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 3/50. 50x39 cm
10568.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm
10569.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10570.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
10571.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Mészáros Marianna (1963-): Evangélikus templom, Kecskemét, Milleniumi sorozat 3., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 15×11 cm
10572.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10573.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10574.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Mészáros Jenő (1883-?): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
10575.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

M. Kiss József (1935-1999): Ady Endre. Linómetszet, papír, jelzett, 14×10 cm,
10576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

M. Kiss József (1935-1999): Nagy László. Linómetszet, papír, jelzett, 14×10 cm,
10577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Madarász Tibor (1937-): Eső után. Akvarell, papír, jelzett, Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán címkén feliratozott, 32×47,5 cm
10578.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Madarász Tibor (1937-): Vérteskozma télen. Akvarell, papír, jelzett, Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán címkén feliratozott, 28×46 cm
10579.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft