Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Katona Kata (1942-): Álom-idő IV. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/XV. számozással. 26x17,5 cm
10544.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X./XV. számozással, 33×19,5 cm
10545.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Legány Zoltán (1911-1993): Neszebár, Bulgária, 1970. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 19×26 cm / waterolour and felt pen on paper, signed, mounted on cardboard
10546.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

László Gyula (1910-1998): Kihagytam (női akt). Fametszet, papír. Jelzett. László Gyula autográf ajándékozási soraival Kiss Dénes költő részére 1984-ből. Üvegezett fakeretben. 40x26 cm
10547.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Lenkey Zoltán (1936-1983): Petőfi és Szendrey Júlia. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x29,5cm
10548.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ligeti Miklós (1982) 18 db grafika. vegyes technika, papír vegyesen jelzett és jelzés nélkül 50x70 cm-ig
10549.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Lakatos László (-). Fürdőzők. Akvarell, papír. Plexiüvegezett keretben, plexi kissé repedt. 21x27 cm
10550.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10551.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Lonovics László (1951-): Geometria, 2002. Akvarell, merített, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 12x12 cm
10552.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10553.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ligeti Miklós (1982-): Itália tornyok (San Gimignano?). Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, 18x26 cm
10554.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Strand. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (12/25). 22x32 cm
10555.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft