Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3199436
10520
472
4200
Kmetty János (1889-1975): Álló aktok, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, hátoldalon feltehetően másik oldali nyomtatás, 26×21 cm 3202542
10521
472
Kiss Ágnes Katinka (1980-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 16,5x14,5 cm 3202540
10522
472
Kiss Ágnes Katinka (1980-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 17x13,5 cm 3136533
10523
472
32000
Károly Éva (-): Őszi erdő. olaj, vászon, jjl: Károly Éva 1996. 100,5x70,5 cm, keret sérült, kép jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! 3178243
10524
472
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fűzfák. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé elszíneződött. Kopott üvegezett fakeretben, 27×38 cm 3181888
10525
472
ifj. Lelkes István (1937-): Fűzfa fácánnal. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×34,5 cm 3199601
10526
472
4400
Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Phyrne, fametszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten, 23,5×15 cm 3201521
10527
472
Karczaghy József (1862-), aradi festő: Napfényes fasor. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25x35 cm. Dekoratív fakeretben. 3201213
10528
472
28000
Keleti Péter (1955-): Őszi napsütés. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben. 3201233
10529
472
19000
Keleti Péter (1955-): Bassanoi részlet. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 40x50 cm. Dekoratív fakeretben. 3201378
10530
472
Keszthelyi Magdolna (-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x70 cm 3201412
10531
472
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Rőzsekötő. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa képkeretben, 36x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft