Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10496.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Koppány Frigyes (?-?): Felfelé törekvés, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 15x15 cm
10497.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Kozma Imre (1933-2020): Napos táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Kozma Imre autográf ajándékozási soraival. Dekoratív hatszögű fakeretben. d: 36 cm
10498.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Kozma Imre (1933-2020): Messinai öböl, Szicília. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Szélein kissé sérült. 36,5x43,5 cm
10499.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kő Boldizsár (1969-): A fontos találkozó. Litográfia, papír, jelzett, 4/15 számozással. 22x31 cm
10500.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kő Boldizsár (1969-): Kutyacsomópont, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XVI számozással. 22x29,5 cm
10501.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 24x32,5 cm
10502.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kőszeghy Csilla (1977-): Nő, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VIII. számozással. 13x20 cm
10503.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
10504.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Konstantin László (1930-): Világszabadság. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29 cm
10505.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Bem apó. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fa keretben ajándékozási felirattal 27x22 cm
10506.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kőhegyi Gyula (1933-):Sziklás táj viadukttal. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×28 cm
10507.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft