Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3144272
10496
472
3800
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm 3144275
10497
472
3800
Koppány Frigyes (?-?): Felfelé törekvés, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 15x15 cm 3166737
10498
472
9500
Kozma Imre (1933-2020): Napos táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Kozma Imre autográf ajándékozási soraival. Dekoratív hatszögű fakeretben. d: 36 cm 3166760
10499
472
Kozma Imre (1933-2020): Messinai öböl, Szicília. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Szélein kissé sérült. 36,5x43,5 cm 3140732
10500
472
Kő Boldizsár (1969-): A fontos találkozó. Litográfia, papír, jelzett, 4/15 számozással. 22x31 cm 3140727
10501
472
Kő Boldizsár (1969-): Kutyacsomópont, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XVI számozással. 22x29,5 cm 3134361
10502
472
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 24x32,5 cm 3133547
10503
472
Kőszeghy Csilla (1977-): Nő, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VIII. számozással. 13x20 cm 3194013
10504
472
Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm 3194018
10505
472
Konstantin László (1930-): Világszabadság. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29 cm 3193615
10506
472
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Bem apó. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fa keretben ajándékozási felirattal 27x22 cm 3193473
10507
472
3200
Kőhegyi Gyula (1933-):Sziklás táj viadukttal. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft