Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 29,5×43 cm
10182.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Olaj, papír, jelezve jobbra középen lent, üvegezett fakeretben. 21×30 cm
10183.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Csillag József (1894-1977): Konyhában. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm
10184.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Csehi János (1952-1998): Kőműves (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14×10,5 cm.
10185.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Csehi János (1952-1998): Lakáskultúra (karikatúra). Tus, ceruza, papír, jelzett. 10×18 cm.
10186.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10187.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Nádas. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 42×70 cm
10188.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Csehi János (1952-1998): Csavard fel a szőnyeget (karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 15,5×9 cm.
10189.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Csehi János (1952-1998): Kilátások (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 21×15 cm.
10190.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Csáky Lajos (1950-): "Múló idő". Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 50×40 cm
10191.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Vitorlások. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 28x37 cm
10192.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
26

Csuk Jenő (1887-1927): Szarvasmarhák a nagyerdőben. Szén, papír. Jelzett. 21×25 cm Üvegezett fakeretben.
10193.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft