Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Boros Tamás (1959-): Band III., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm.
10159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Boros Tamás (1959-): Band II., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm.
10160.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

10161.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10162.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10163.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10164.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Bednár János (1886-1932): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dublírozott. Fakeretben, 50×70 cm
10165.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10166.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10167.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10168.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10169.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft