Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10133.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

10134.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Bándi András (1952-): LTL (6 db sokszorosított grafika). Xerox (fénymásolat), papír, mindegyik jelzett és számozott. Kiadói, jelzett papír mappában. Mappa belső hajtókáján és egyik lap tetején néhány kevés apró folttal. Lapméret: 31x21,5 cm.
10135.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gerlinde Beck (1930-2006): Kompozíció, szitanyomat, jelzés nélkül, papírra ragasztva, vágott szélek, 30,5×29,5 cm
10136.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Boros Ida (?-?): Dienes István muzeológus Szegeden, 1956. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28x18,5 cm
10137.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Buday Mihály (1953-): A hajnal lánya (Mata Hari). Olaj, vásznazott lemez, jelzett, hátoldalán a művész autográf aláírásával. Dekoratív fakeretben, 70×50 cm
10138.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
16

Buday Mihály (1953-): A rabul ejtett idő. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf aláírásával. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm
10139.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Biai-Föglein István (1905-1974): Köves part. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 19x29,5 cm
10141.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Bordás Ferenc (1911-1982): Tutajosok a Tiszán. Linómetszet, papír. Jelzett. 25x46 cm
10142.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Bod László (1920-2001): Nagybánya, 1994. Ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett. 24x33 cm
10143.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

ifj. Benczúr Gyula (1879-1961): Karintia, Millstatti-tó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Fakeretben. 47,5x76 cm
10144.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Barczi Pál (1933-2003): Mezőgazdaságunk fejlődése.. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé elszíneződött, 29×39,5 cm
10145.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft