Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2965990
10133
472
90000
Bene József (1903-1986): Vízhordó erdélyi nő. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 55x41 cm/ watercolour on paper, signed, framed 2895224
10134
472
28000
Boroksa András (1922-1989): Táj. Olaj, farost, jelezve a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm 3184393
10135
472
Bándi András (1952-): LTL (6 db sokszorosított grafika). Xerox (fénymásolat), papír, mindegyik jelzett és számozott. Kiadói, jelzett papír mappában. Mappa belső hajtókáján és egyik lap tetején néhány kevés apró folttal. Lapméret: 31x21,5 cm. 3202418
10136
472
Gerlinde Beck (1930-2006): Kompozíció, szitanyomat, jelzés nélkül, papírra ragasztva, vágott szélek, 30,5×29,5 cm 3197087
10137
472
Boros Ida (?-?): Dienes István muzeológus Szegeden, 1956. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 28x18,5 cm 3201320
10138
472
38000
Buday Mihály (1953-): A hajnal lánya (Mata Hari). Olaj, vásznazott lemez, jelzett, hátoldalán a művész autográf aláírásával. Dekoratív fakeretben, 70×50 cm 3201246
10139
472
32000
Buday Mihály (1953-): A rabul ejtett idő. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf aláírásával. Dekoratív fakeretben, 40×30 cm 3200695
10141
472
3200
Biai-Föglein István (1905-1974): Köves part. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 19x29,5 cm 3200704
10142
472
5500
Bordás Ferenc (1911-1982): Tutajosok a Tiszán. Linómetszet, papír. Jelzett. 25x46 cm 2779561
10143
472
4800
Bod László (1920-2001): Nagybánya, 1994. Ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett. 24x33 cm 3199115
10144
472
15000
ifj. Benczúr Gyula (1879-1961): Karintia, Millstatti-tó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Fakeretben. 47,5x76 cm 3198474
10145
472
Barczi Pál (1933-2003): Mezőgazdaságunk fejlődése.. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé elszíneződött, 29×39,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft