Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10290.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Faragó Zoltán (1898-1970): Piros ruhás lány portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 49,5x39,5 cm. Dekoratív fakeretben.
10291.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Für Emil (1967-): Rastha ördög. Goa, 2006. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 1/21. 22x15 cm
10292.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10293.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10294.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

10295.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

10296.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10297.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

10298.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Gádor Emil (1911-1998): Színes kert. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 20x29 cm
10299.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10300.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Galbavy Gyula (1883 - ): Három testvér, Ausztrália. Olaj, fa, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5x50 cm
10301.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft