Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3062490
10266
472
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm 3160430
10267
472
4400
Dr. Fehérné Varga Ágnes divatrajz, ceruza, akvarell, papír, hátoldalán jelezve, 29x18 cm 3193999
10268
472
Feledy Gyula (1928-2010): Petőfi útján (Madrid). Rézkarc, papír, jelzett. 19x29,5 cm 3117301
10269
472
28000
Faragó Géza (1877-1928): Párizsi dáma. Ceruza, fedőfehér, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5×29,5 cm 3137315
10270
472
Fekti Vera (-): Városligeti korcsolyázók. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 65×45 cm 3068052
10271
472
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm 3110561
10272
472
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x28,5 cm 3145268
10273
472
19000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x18 cm 2890849
10274
472
15000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm. 3073248
10275
472
22000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), lapméret: 50x35 cm 3140833
10276
472
Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/10 számozással, 15×15 cm 3136784
10277
472
Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 29×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft