Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm
10266.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10267.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Feledy Gyula (1928-2010): Petőfi útján (Madrid). Rézkarc, papír, jelzett. 19x29,5 cm
10268.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Faragó Géza (1877-1928): Párizsi dáma. Ceruza, fedőfehér, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5×29,5 cm
10269.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Fekti Vera (-): Városligeti korcsolyázók. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 65×45 cm
10270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm
10271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10272.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10273.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10274.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10275.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/10 számozással, 15×15 cm
10276.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VI számozással, 29×29 cm
10277.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft