Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Földes Vilmos (1942-): Válófélben (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
10278.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Földes Vilmos (1942-): Állítható világítás (karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
10279.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Földes Vilmos (1942-): Óvatos férj (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 15×21 cm.
10280.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Füssy Margit (működött 1930-40 körül): Líbiai vízpart, Tripoli környéke, 1939. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattaé. Díszes, korabeli fakeretben, 37×50 cm
10281.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10282.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

10283.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10284.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10285.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

10286.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

10287.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

10288.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10289.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft