Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Kékestető. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 22x32 cm
10314.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10315.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10316.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10317.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Fiúportré, akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 30×20 cm
10318.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10319.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

10320.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10321.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10322.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10323.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10324.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Túrkevei táj tavasszal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 50x40 cm
10325.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft