Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10326.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

10327.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10328.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10329.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Géhl Zoltán (1888-1954): Férfiportré, 1915. Ceruza, karton, jelzett, foltos, lapszéli ázásnyommal, 26,5x20 cm
10330.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Esztergomi bazilika, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 10,5×13 cm
10331.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gönczi Béla (1934-): Magyar várak 10 db linómetszet, jelzett a metszeten. 10x15 cm
10332.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Hóvihar, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 13×16 cm
10333.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Almaszüret, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16,5×16 cm
10334.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Temetés, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11,5×23,5 cm
10335.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Nyárádszentbenedeki malomkerék. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben 48x34 cm
10336.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
30

Görög Rezső (1930- ?): Este a Tiszán. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. kartonra kasírozva. 29×38,5 cm
10337.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft