Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2553701
10326
472
100
Győre Fanni (?-): Adatok. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/5. 15×10 cm 3013601
10327
472
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei tetők. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm 3013605
10328
472
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei utcarészlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm 2888605
10329
472
Stefan Grecu (?-?): Tanya. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm 3161091
10330
472
Géhl Zoltán (1888-1954): Férfiportré, 1915. Ceruza, karton, jelzett, foltos, lapszéli ázásnyommal, 26,5x20 cm 3171036
10331
472
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Esztergomi bazilika, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 10,5×13 cm 3199924
10332
472
Gönczi Béla (1934-): Magyar várak 10 db linómetszet, jelzett a metszeten. 10x15 cm 3202438
10333
472
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Hóvihar, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 13×16 cm 3202441
10334
472
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Almaszüret, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16,5×16 cm 3202448
10335
472
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Temetés, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11,5×23,5 cm 3195204
10336
472
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Nyárádszentbenedeki malomkerék. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben 48x34 cm 3200709
10337
472
Görög Rezső (1930- ?): Este a Tiszán. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. kartonra kasírozva. 29×38,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft