Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Haász István (1946-): Objekt.petit I, 2004. Kollázs, akril, f, jelzett a hátoldalán. 22x22x5,5 cm
10013.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
1 000,00

10014.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Milan Dobes (1929-): Rózsaszín kompozíció (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 48x50 cm
10015.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

10016.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Fajó János (1937-2018): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve középen lent: Fajó 75. Művészpéldány A/E jelzéssel (balra lent). 34,5x28,5 cm.
10017.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass.
10018.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Koppány Attila (1947-): Alapkő, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x40 cm.
10019.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Haraszty Zsófia (1975-): Törött szivárvány, 2010. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm.
10020.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Vasarely Victor (1908-1997): Graphismes 1. 8 db heliogravűr, papír, részben jelzett a heliogravűrön. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1977. Lapméret: 29,5x27 cm. Vasarely korai 1930-40 körül készült alkotásait bemutató, komplett, hiánytalan mappa! Mappa kiadói borítóján kopásnyomokkal.
10021.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 49×29,5 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 49/100
10022.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm.
10023.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

10024.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft