Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3145315
10013
472
320000
Haász István (1946-): Objekt.petit I, 2004. Kollázs, akril, f, jelzett a hátoldalán. 22x22x5,5 cm
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
3116963
10014
472
200000
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3167913
10015
472
75000
Milan Dobes (1929-): Rózsaszín kompozíció (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 48x50 cm 3128807
10016
472
60000
Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 28x27,5 cm 3202221
10017
472
55000
Fajó János (1937-2018): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1975. Szitanyomat, karton. Jelezve középen lent: Fajó 75. Művészpéldány A/E jelzéssel (balra lent). 34,5x28,5 cm. 3092975
10018
472
120000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3185386
10019
472
90000
Koppány Attila (1947-): Alapkő, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x40 cm. 3202141
10020
472
80000
Haraszty Zsófia (1975-): Törött szivárvány, 2010. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. 3195722
10021
472
50000
Vasarely Victor (1908-1997): Graphismes 1. 8 db heliogravűr, papír, részben jelzett a heliogravűrön. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1977. Lapméret: 29,5x27 cm. Vasarely korai 1930-40 körül készült alkotásait bemutató, komplett, hiánytalan mappa! Mappa kiadói borítóján kopásnyomokkal. 3093177
10022
472
70000
Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 49×29,5 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 49/100 3093492
10023
472
60000
Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm. 3120806
10024
472
200000
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft