Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3144678
10640
472
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 12/22. 25x14,5 cm 3141785
10641
472
Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 26×16 cm 3193484
10642
472
Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm 2834268
10643
472
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 14,5x17,5 cm 3202529
10644
472
Nemcsics Antal (1927-2019): Velence. Akvarell, papír, papír. Jelezve jobbra lent. 30x45 cm. Üvegezett fakeretben. 3202562
10645
472
Nándory Sándor (működött a XX. sz. elején) : Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm 3201224
10646
472
Oszter Dezső (1955-): Árnyas járda. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 60x40 cm. Dekoratív fakeretben. 3141432
10647
472
Orr András (-): Szélmalmok I, 2008. Litográfa, papír, jelzett, IX/X számozással. 41x24,5 cm 3136898
10648
472
Orr András (-): Négyzet I., 2006. Litográfa, papír, jelzett, III/XII számozással. 20x20 cm 3134399
10649
472
Orr András (-): Kronológiai tanulmány II, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA II/VI számozással. 20x20 cm 3175410
10650
472
Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben 3175417
10651
472
Olajos György (1953-): Asphodelus luteus pslustris ( aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 17x8 cm Üvegezett keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft