Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 12/22. 25x14,5 cm
10640.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 2001. Litográfia, papír, jelzett, 9/13 számozással, 26×16 cm
10641.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm
10642.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10643.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Nemcsics Antal (1927-2019): Velence. Akvarell, papír, papír. Jelezve jobbra lent. 30x45 cm. Üvegezett fakeretben.
10644.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Nándory Sándor (működött a XX. sz. elején) : Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm
10645.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Oszter Dezső (1955-): Árnyas járda. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 60x40 cm. Dekoratív fakeretben.
10646.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Orr András (-): Szélmalmok I, 2008. Litográfa, papír, jelzett, IX/X számozással. 41x24,5 cm
10647.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Orr András (-): Négyzet I., 2006. Litográfa, papír, jelzett, III/XII számozással. 20x20 cm
10648.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Orr András (-): Kronológiai tanulmány II, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA II/VI számozással. 20x20 cm
10649.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben
10650.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10651.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft