Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek I.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII számozással. 20x31 cm
10796.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szőnyi István (1894-1960): Csecsemő portré (Szőnyi Zsuzsa?). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 5×4 cm
10797.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szőnyi István (1894-1960): Sírbatétel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 7,5×8,5 cm
10798.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 5, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
10799.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 2, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
10800.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szalay Miklós (1972-): Mysterium fidei, 2001. Papírmetszet, prespán, vegyes technika, papír, jelzett, 4/5 számozással. 20x21 cm
10801.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szalay Miklós (1972-): Napszél, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 3/12 számozással. 25x18,5 cm
10802.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szalay Miklós (1972-): Párbaj, 2002. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 22/22 számozással. 30x24 cm
10803.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szalay Miklós (1972-): Könnyű és finom, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 8/10 számozással. 25x21 cm
10804.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10805.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

10806.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10807.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft