Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3133743
10796
472
Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek I.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII számozással. 20x31 cm 3133386
10797
472
Szőnyi István (1894-1960): Csecsemő portré (Szőnyi Zsuzsa?). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 5×4 cm 3133373
10798
472
Szőnyi István (1894-1960): Sírbatétel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 7,5×8,5 cm 3192446
10799
472
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 5, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm 3192437
10800
472
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 2, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm 3138230
10801
472
Szalay Miklós (1972-): Mysterium fidei, 2001. Papírmetszet, prespán, vegyes technika, papír, jelzett, 4/5 számozással. 20x21 cm 3138089
10802
472
Szalay Miklós (1972-): Napszél, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 3/12 számozással. 25x18,5 cm 3138092
10803
472
Szalay Miklós (1972-): Párbaj, 2002. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 22/22 számozással. 30x24 cm 3134183
10804
472
Szalay Miklós (1972-): Könnyű és finom, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 8/10 számozással. 25x21 cm 3193609
10805
472
40000
Szontágh Tibor (1873-1930): Falusi ház. Olaj, vászon, jelzett (jobbra lent). Dekoratív, fakeretben, a kereten sérülésekkel, 26x34 cm 2804231
10806
472
Szijártó Kálmán (1946-): Tűzkép. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm 2912765
10807
472
40000
Szánthó Mária (1897-1998): Légies akt. Olaj, farost, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 48×37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft