Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10664.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

10665.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Pituk József Viktórián (1906-1991): Lovakra támadó oroszlán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×47 cm
10666.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Pituk József Viktórián (1906-1991): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 48,5×32,5 cm
10667.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10669.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

10670.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Papp József (-): Soproni Öreg udvar, 1930 körül. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (töredékesen); hátoldalán Műcsarnok Tavaszi kiállítás 1932 kat.sz. 456. cédula, Kiállítva: Nemzeti Szalon, Őszi Tárlat, Budapest, 1931. szeptember (kat. 230. Soproni öreg udvar). Sérült. 60x49,5 cm. Fakeretben.
10671.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Puha Péter (1954-): Budapesti panoráma. Nyomat, papír, jelzett a hátoldalán. 10x25 cm.
10672.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Stephen Porter (1941-): Cím nélkül, 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Törésnyomokkal. 73,5x53 cm
10673.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Pásztor Gábor (1933-2012): Petőfi és Bem, 1848-1849. Rézkarc, papír, jelzett, 19×30 cm
10674.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

10675.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft