Papp József (-): Soproni Öreg udvar, 1930 körül. Olaj, karton, jelezve... https://www.darabanth.com/hu/472-Gyorsarveres/472.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Papp-Jozsef-Soproni-Oreg-udvar-1930-korul-Olaj-karton-jelezve-jobbra-lent-toredekesen-~II3200816
3200816
10671
472
14000
Leírás: Papp József (-): Soproni Öreg udvar, 1930 körül. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (töredékesen); hátoldalán Műcsarnok Tavaszi kiállítás 1932 kat.sz. 456. cédula, Kiállítva: Nemzeti Szalon, Őszi Tárlat, Budapest, 1931. szeptember (kat. 230. Soproni öreg udvar). Sérült. 60x49,5 cm. Fakeretben.
: nagy_andras