Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3193483
10508
472
Konecsni György (1908-1970): Hídon. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben. 40x30 cm 2710210
10509
472
Joseph Kádár (1936-2019): "L'Horizontalisme", 1994. Szitanyomat, papír, jelzett. 19/100 számozással. 22x85 cm 2990562
10510
472
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 19x19 cm 2971348
10511
472
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm 2953999
10512
472
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 26,5x18,5 cm 3068060
10513
472
30000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (97/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm 3128837
10514
472
Matti Koskela (1933-2020): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzett. 27x27 cm. 3184386
10515
472
Kovács Tamás László (1964-): Körkörös kompozíció (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. d: 9,5 cm. 3128831
10516
472
17000
Vladimir Kopteff (1932-2007): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1976. Szitanyomat, papír. Jelzett. 27x32,5 cm. 3110039
10517
472
30000
Kovács Attila (1938-2017): P3-A1, 1970-73 (1975). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, művészpéldány E.A. 2/30 számozással. 22x22 cm. 3193488
10518
472
Koleszár György (?-?): Tavaszi zenélés. Olaj, vászon, sérüléssel, restaurálással 70x90 cm 3199579
10519
472
Kozma Lajos (1884-1948): Táncosnő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft