Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Konecsni György (1908-1970): Hídon. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben. 40x30 cm
10508.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10509.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10510.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
23

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (7/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10511.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10512.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (97/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10513.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

10514.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Kovács Tamás László (1964-): Körkörös kompozíció (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. d: 9,5 cm.
10515.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10516.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Kovács Attila (1938-2017): P3-A1, 1970-73 (1975). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, művészpéldány E.A. 2/30 számozással. 22x22 cm.
10517.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Koleszár György (?-?): Tavaszi zenélés. Olaj, vászon, sérüléssel, restaurálással 70x90 cm
10518.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10

Kozma Lajos (1884-1948): Táncosnő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm
10519.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft