Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Max Cossak (működött a XX. sz közepén-második felében): Gesztusok (cím nélkül), 1967. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán angol nyelvű autográf ajándékozási sorokkal egy Kormány n. budapesti házaspár részére 1967-ból. Fakeretben. 61x14 cm
10194.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Cs. Kovács László (1929-2001): Balatoni terasz, 1977. Filctoll, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 36×48,5 cm.
10195.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Cs. Nagy András (1927-2009): Csendélet. Olaj, kollázs, farost, jelezve balra lent. 65×54 cm
10196.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Csikós Tibor (1957-): "Folyamat G 02". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 35x25 cm
10197.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Csohány Kálmán (1925-1980): Itt egy kérdés van, hogy legyen-e tovább is Magyarország (Petőfi)? Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm
10198.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Czétényi Vilmos (1928-2003): Halászleány. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 34x24 cm
10199.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Csikós Miklós (1913 - 1988): Ádám utca. Olaj, karton, jelzett, keretben, kis sérüléssel a képen. 40x50 cm
10200.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10201.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Téli táj, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 25,5×35 cm
10202.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Csikós Tibor (1957-): "Kors II". Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x15,5 cm
10203.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Csavlek András (1942-): Korpusz. Akvarell, diópác, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21,5×14 cm
10204.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10205.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft