Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3194918
10194
472
14000
Max Cossak (működött a XX. sz közepén-második felében): Gesztusok (cím nélkül), 1967. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán angol nyelvű autográf ajándékozási sorokkal egy Kormány n. budapesti házaspár részére 1967-ból. Fakeretben. 61x14 cm 3197982
10195
472
Cs. Kovács László (1929-2001): Balatoni terasz, 1977. Filctoll, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 36×48,5 cm. 3193962
10196
472
Cs. Nagy András (1927-2009): Csendélet. Olaj, kollázs, farost, jelezve balra lent. 65×54 cm 3134716
10197
472
Csikós Tibor (1957-): "Folyamat G 02". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 35x25 cm 3194012
10198
472
Csohány Kálmán (1925-1980): Itt egy kérdés van, hogy legyen-e tovább is Magyarország (Petőfi)? Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm 3193481
10199
472
Czétényi Vilmos (1928-2003): Halászleány. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 34x24 cm 3173083
10200
472
Csikós Miklós (1913 - 1988): Ádám utca. Olaj, karton, jelzett, keretben, kis sérüléssel a képen. 40x50 cm 3110500
10201
472
30000
Czinke Ferenc (1926-2000): Bartók: Allegro barbaro. Színes rézkarc, dombornyomat, papír, jelzett, számozott (79/100). 35x26 cm. 3161991
10202
472
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Téli táj, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 25,5×35 cm 3140785
10203
472
Csikós Tibor (1957-): "Kors II". Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x15,5 cm 3159217
10204
472
Csavlek András (1942-): Korpusz. Akvarell, diópác, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21,5×14 cm 2935527
10205
472
15000
Csák Máté (1938-2017): Magyar táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 42x50 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft