Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): The ewe with the hooked horn. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (II./V.) üvegezett keretben, 38,5x41,5 cm
10532.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Delphoi, 1996. Lavírozott tus, papír, jelzett. 31x51 cm
10533.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Nyerítő ló. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/100). 34x24 cm
10534.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): London, 1937. Ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva, 24,5×30,5 cm
10535.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x40 cm
10536.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Kádár Katalin (1951-): Alkony (Balatoni vitorlások). Színes rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 19x10 cm
10537.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Patricia Kleyman (1965-): Elegáns hölgy. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 81x65 cm
10538.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Kádas István (1941- ): Kecskemét belváros, rézkarc, papír, jelzett, 29×39,5 cm. Foltos
10539.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29×38 cm
10540.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kádár Katalin (1951-): Hasíték. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba/4. számozással, 20x29,5 cm
10541.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 18/22 számozással. 29x21 cm
10542.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/6 számozással. 19x28 cm
10543.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft