Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3068953
10374
472
Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm 3136595
10375
472
22000
Hajós Hollanda Éva (1935-): Tanyavilág. Olaj, farost, jjl.: Hajós. 40x70 cm, keretezett, jó állapotú. 3136484
10376
472
22000
Hajós Hollanda Éva (1935-): Löszfal. Olaj, farost, jjl: Hajós. 50x90 cm, keretben, üvegezett, törött üveg 3194595
10377
472
Hermann Lipót (1884-1972): Tóparti idill. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28x38 cm 3201340
10378
472
15000
Hajós Hollanda Éva (1935-): Tanya emberekkel és kutyával. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60x80 cm 3200487
10379
472
9500
Hajós Hollanda Éva (1935-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60x40 cm 3073466
10380
472
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (9/30). Paszpartuban. 31,5x26 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (20/30), in passepartout. 3155231
10381
472
38000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). Lapszéli apró beszakadással, kis töréssel 3193403
10382
472
19000
Haraszty István (1934-2022): 2 szignált ,,stempli kérvény", nyomat, papír, Haraszty István autográf aláírásával és bélyegzésével, egyiken kis sérüléssel, 19,5 x 10,7 cm 3128818
10385
472
H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm. 3128844
10386
472
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (8/40), 35x24,5 cm. 2904193
10387
472
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 36x21,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft