Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Helbing Ferenc (1870-1958): Krisztus, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×19 cm
10374.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Hajós Hollanda Éva (1935-): Tanyavilág. Olaj, farost, jjl.: Hajós. 40x70 cm, keretezett, jó állapotú.
10375.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Hajós Hollanda Éva (1935-): Löszfal. Olaj, farost, jjl: Hajós. 50x90 cm, keretben, üvegezett, törött üveg
10376.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Hermann Lipót (1884-1972): Tóparti idill. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28x38 cm
10377.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hajós Hollanda Éva (1935-): Tanya emberekkel és kutyával. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60x80 cm
10378.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Hajós Hollanda Éva (1935-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60x40 cm
10379.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

10380.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). Lapszéli apró beszakadással, kis töréssel
10381.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Haraszty István (1934-2022): 2 szignált ,,stempli kérvény", nyomat, papír, Haraszty István autográf aláírásával és bélyegzésével, egyiken kis sérüléssel, 19,5 x 10,7 cm
10382.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm.
10385.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (8/40), 35x24,5 cm.
10386.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10387.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft