Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Abonyi Ernő (1884-1941): "Esthangulat" (Vitorláskikötő). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán "Abonyi Ernő, Kassa, 1919, Esthangulat" felirattal. Dekoratív, régi fakeretben, 57×68 cm
10061.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

10062.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10063.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

10064.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. 70x50 cm. Dekoratív fakeretben.
10065.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

10066.

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 626,02
1 875,00

10067.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

László Gyula (1910-1998): Női akt, 1986-87. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán László Gyula autográf feliratával. 49x37 cm.
10068.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

10069.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10070.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10071.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10072.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
514,91
593,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft