Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Herman Lipót (1884-1972): Női aktok. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent és Herman Lipót hagyatéki bélyegzővel, üvegezett keretben, 22x20 cm
10362.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Bruno Héroux (1868-1944): Állati mulatság (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lap széle kissé foltos, 22x16 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained on the edge od the sheet
10363.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x24,5 cm
10364.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10365.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10366.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10367.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10368.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Hankó Béla (1927-1993): Őszi hangulat. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 24,5×34,5 cm
10369.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10370.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10371.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10372.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10373.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft