Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10628.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

10629.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Nyergesi János (1895-1982): Dunapart, 1910. Szén, papír, jelezve balra lent. 21x29,5 cm.
10630.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nyári Lóránt (1928-1982): Gyökerek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39x29 cm
10631.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nolipa István Pál (1907-1986): Éljen a köztársaság (Május elsejei felvonulás), 1946. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 50x65 cm
10632.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Nolipa István Pál (1907-1986): Kilátó, 1944. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kissé foltos. 38x27,5 cm
10633.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Nolipa István Pál (1907-1986): Csepel (vázlat), 1945. Olaj, karton. Jelzés nélkül, jobbra lent autográf felirattal. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán vázlat. 22x35 cm
10634.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10635.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 6x8 cm
10636.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10637.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10638.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Nádas Alexandra (1974-): Alföldi tanyák, 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 2/13. 27x20,5 cm
10639.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft