Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2832902
10472
472
3200
Kovács Dezső (1921-2004): Napfényes táj. Tempera, papír, jelzett, szakadással 33x48 cm 3065418
10473
472
Komorjai Kutsa László (1922-) Balatoni látkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 31x43 cm 3146993
10474
472
Király Antal (-): Erdélyi táj, 2004. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben. 50x70 cm 2906561
10475
472
Korszál Sándor: Lócsutakolók. Olaj, vászon, jelzett 60x95 cm 3084941
10476
472
Kákonyi István (1917-1993): Napfényes faluvége, 1981. Olaj, rétegelt falemez, jelzett, 38×46 cm 3180212
10477
472
Kozma Imre (1933-2020): Antik jelenet. Olaj, farost, jelzett, Dekoratív keretben. 27x38 cm 3126414
10478
472
Kellner István (1898-?), Munkácsy Mihály után: Csendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 46x40 cm 3126293
10479
472
3200
Kádár György (1912-2002): Tihanyi apátság. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (78/100), üvegezett fakeretben, 37×27 cm. 3124509
10480
472
Kovács József (?-?): Jéggyűjtés. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 19×26 cm 2959258
10481
472
Kiss Terézia (1928-2016): Solymosi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x22 cm 3180760
10482
472
Kutas Artúr (1907-1998): Plitvice, vízesés, 1972. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 34×45,5 cm. 3101663
10483
472
Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya zsákmánnyal. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft