Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3166695
10448
472
Kozma Imre (1933-2020): Egy kis napfény. Olaj, farost, jelzett, címkén feliratozott. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x80 cm 3140794
10449
472
Kádár Katalin (1951- ): Égi átjáró. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/24), 25,5×36 cm 3140907
10450
472
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma XI. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/V. számozással, 9x9 cm 3140908
10451
472
3400
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/V. számozással, 18x11 cm 3134818
10452
472
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 14/15 számozással. 27x20 cm 3142786
10453
472
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. 19,5x28 cm 3140943
10454
472
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Nagy kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 27x20 cm 3138559
10455
472
Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A I./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm 3142884
10456
472
Kondé László (1954-2002): Ádám és Éva, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VIII. számozással. 19,5x29,5 cm 3144733
10457
472
Kondé László (1954-2002): A festő menekülései IV., a világ végén, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E/A 2/14 számozással. 27x37 cm 3144297
10458
472
Kondé László (1954-2002): A festő menekülései V., a honvágy, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./V. számozással. 30x39 cm 3140808
10459
472
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/3 számozással, 40×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft