Porcelán

Tételek száma: 358

cca 1900, 6 darab szecessziós mokkás pohár felületi sérüléssel m: 5 cm
12305.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Rosenthal plasztikus mintás 5 darab süteményes tányér és kínáló, jelzett, d: 16 cm, h: 26 cm
12306.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12307.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Herendi óherendi virágmintás tányér. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 25 cm
12308.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Eschenbach szecessziós mintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Designer: Anna Golin. Jelzett, teljes, hibátlan, d: 20 cm
12309.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Kínai porcelán teafűtartó, hibátlan, m: 11 cm
12310.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3 darab vékonyporcelán és üveg kisváza, m: 6 cm alatt
12311.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bavaria vintage krémrózsaszín 6 személyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12312.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Herendi óherendi virágmintás tányér. Jelzett, kézzel festett, minimális kopással, d: 25 cm
12313.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Kínai mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
12314.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Wagner &amp; Apel Bertram tapsoló fiú. Jelzett, kis pattanással, m: 13,5 cm
12315.

Wagner & Apel Bertram tapsoló fiú. Jelzett, kis pattanással, m: 13,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 20 cm
12316.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft