Porcelán

Tételek száma: 358

Kalocsai porcelán 2 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12293.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Herend Nagy-Várad címeres tálka, jelzett, kézzel festett, aranyozáson kopással, d: 8 cm
12294.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3 db-os kis porcelán tétel, közte Herendi mini váza és Hollóházi hamuzó, vegyes állapotban, 6,5 cm - 15 cm
12295.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Wagner &amp; Apel Bertram nagyobb méretű kerítésen ülő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm
12296.

Wagner & Apel Bertram nagyobb méretű kerítésen ülő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Jelzett kínai leveses csésze kanállal, hibátlan, d: 11,5 cm
12297.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
2 darab japán vékonyporcelán csésze alátéttel, d: 13 cm
12298.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Herendi babéklevél mintás monogramos bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
12299.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Herendi Viktória mintás bonbonier, plasztikus sárga rózsa fogóval, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 11 cm
12300.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Karl Ens pillangó figura, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
12301.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
5 darab klf porcelán teás kanna, érdekes darabokkal, jelzett, hibátlan, m: 25 cm alatt
12302.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Goebel fekete macska. Jelzett, szakszerűen restaurált, m: 12,5 cm
12303.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1900 Villeroy &amp; Boch tál életkép jelenettel, jelzett, hibátlan, mázrepedéssel, d: 19,5 cm
12304.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft