Porcelán

Tételek száma: 358

Villeroy &amp; Boch ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm
12269.

Villeroy & Boch ékszeres tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vohenstrauss mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12270.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Hutschenreuther "Favorit" tojáshéj porcelán kávés készlet, süteményes tányérokkal, 21 részes, teljes, jelzett, hibátlan.
12271.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
11 darabos hagymamintás porcelán összeállítás, közte teás kanna.
12272.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kínai fedeles váza, jelzett, fedeles nem passzol teljesen, m: 25 cm
12273.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12274.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Herendi Viktória mintás cipő, jelzett, hibátlan, h: 10 cm
12275.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Wagner &amp; Apel Bertram udvarló fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
12276.

Wagner & Apel Bertram udvarló fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Bavaria teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, csészealjak nélkül, m. 18 cm
12277.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
12278.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Herendi Bouquet de Fruits mintás cipő, jelzett, hibátlan, 11x5 cm
12279.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Kínai váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
12280.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft