Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3494297
12389
524
Zsolnay hamus Kézzel festett, jelzett. hibátlan 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3496033
12390
524
Viktória mokkás készlet ás tálca, matricás, jelzett, hibátlan még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3500605
12391
524
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3473471
12392
524
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, közte ritkább készletekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3495383
12393
524
2 db német, Rotschild mintás porcelán kehely, matricás, jelzett, hibátalan 12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3498904
12394
524
Designer porcelán vajkínáló, jelzett, hibátlan, 18x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3496111
12395
524
Schumann ékszertartó edény, Uhturm-Graz látképpel, jelzett, 13x8,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3497128
12396
524
Hummel ékszeres doboz, jelzett, minimális kopással, 10x13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3496530
12397
524
5500
Wedgwood jasperware váza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm + cukordoboz h: 8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3494179
12398
524
Cicás Porcelán pipa, festett, XIX. sz vége 12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3493396
12399
524
7500
Kahla virágmintás 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 21 cm. Mosogatógépben is mosható. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
3500808
12400
524
Bavaria porcelán gyertyatartó, jelzett, minimális kopással 30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft